Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. 

Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

W ubiegłą niedzielę Panie z Zespołu Charytatywnego zebrały ofiary dla najbardziej potrzebujących parafian w kwocie 1900 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

W miniony piątek przeżywaliśmy Drogę Krzyżową ulicami naszej miejscowości. Pragnę z tej racji bardzo podziękować wszystkim, którzy zarówno indywidualnie, jak i w grupach tak licznie i chętnie brali udział w przygotowaniu tego naszego nabożeństwa parafialnego. Proszę wybaczyć, że nie będę indywidualnie dziękował, ale zapał i zaangażowanie było tak liczne, że mógłbym kogoś pominąć.
Szczególne wyrazy wdzięczności kieruję pod adresem Pana Jakuba Wójcika i naszej młodzieży. Bóg zapłać

Jałmużna postna, którą można składać do skarbonki będzie przeznaczona na pomoc dzieciom najbardziej potrzebującym.

Nabożeństwa wielkopostne:

  • Droga Krzyżowa – w piątki o godzinie 18.00 oraz w niedzielę po sumie,
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedzielę o godzinie 16.00.

W czwartek, 11 kwietnia rozpoczniemy nasze Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je ks. Dariusz, wikariusz z Ryczowa. Zakończą się w Niedzielę Palmową.
Szczegółowy plan Rekolekcji znajduje się na stoliku obok skarbonki, jest również zamieszczony w gablotce i na naszej stronie parafialnej. Bardzo proszę, abyście wzięli liczny udział w tych naukach, zachęcili młodych, a szczególnie tych, którzy potrzebują pojednania z Bogiem.

Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej. Konkurs na najpiękniejszą palmę po Mszy Świętej o godzinie 10.00.

O porządek i czystość naszej świątyni prosimy by zatroszczyli się mieszkańcy Nowej Wsi.

Początek strony